• Kontakt pre obec/mesto


  +421 907 452 316

 • Kontaktný email


  info@smsrozhlas.sk

Služba pre Vašu obec

Služba smsrozhlas.sk umožňuje obciam, mestám a samosprávam pohodlne, rýchlo a okamžite informovať svojich občanov o dôležitých udalostiach v obci, varovať pred výpadkom prúdu, odstávke vody a pod.

Zároveň môže byť systém využitý na oznámenie o rôznych predajoch na miestnych trhoch s možnosťou spoplatnenia tejto služby pre predajcov.

Služba smsrozhlas.sk poskytuje obci/mestu moderný komunikačný nástroj, ktorým osloví nielen mladú generáciu občanov.

Výhody a funkcie
 • rýchle zriadenie služby do 24hod.
 • žiadne dodatočné technické požiadavky
 • zriadenie služby úplne bezplatne
 • viaceré balíky služieb presne pre Vašu obec
 • odosielanie naliehavých sms aj priamo z mobilu
 • štatistiky, archív správ, prehľad odberateľov
 • automatické odosielanie správ v nastavenom čase
 • pomôžeme Vám osloviť obyvateľov obce cez letáčiky
Informácie o tejto službe ako aj postup registrácie zabezpečíme na vlastné náklady formou 500 letáčikov, ktoré roznesieme vo Vašej obci.

Podľa štatistík si sms správy okamžite prečíta až 90% príjemcov, nakoľko tento spôsob komunikácie považujú za osobnejší. To znamená merateľné zvýšenie informovanosti a spokojnosti občanov, ktorí neprídu o dôležité informácie.

Obec, ako odosielateľ sms správ nepotrebuje dodatočné technické prostriedky na zriadenie služby, postačí osobný počítač, notebook a prístup na internet. V krajných a nutných prípadoch stačí aj mobilný telefón bez prístupu na internet – odosielanie sms priamo z mobilného telefónu

Technické požiadavky

Obec využívajúca služby smsrozhlas-u nepotrebuje žiadne ďalšie technické vybavenie, postačuje počítač s pripojením na internet v ojedinelých a najmä krízových situáciách stačí iba mobilný telefón schopný odosielať sms správy.

Odosielanie sms správ je zabezpečené cez online systém v rámci ktorého má obec zriadený svoj účet, kde môže pridávať, upravovať, mazať odberateľov sms správ (tel. čísla občanov), sledovať štatistiky, plánovať a odosielať samotné sms správy.

Používanie systému je jednoduché a zvládne ho každý bežný užívateľ.

Odosielanie z mobilu

Odosielať sms správy je možné aj bez nutnosti prihlásiť sa cez internet do systému a odosielať klasickým spôsobom cez formulár.

Ak má obec v systéme nastavené osobné číslo, z mobilného telefónu s týmto číslom môže odoslať klasickú sms, ktorá bude našim systémom spracovaná a ihneď odoslaná príjemcom – občanom.

Tento spôsob je vhodný najmä v krízových situáciách, kedy je potrebné urýchlene informovať občanov, ale nie je momentálne prístup na internet, resp. by bolo prihlásenie sa do systému zdĺhavé.

Na našej webovej stránke používame súbory cookies. Prezeraním našej webovej stránky súhlasíte s ich používaním a ukladaním do Vášho prehliadača. Viac informácií.